Wymiana szaf uczniowskich

Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Bieżuniu od 11 lutego 2019 r. korzystają z nowych szaf skrytkowych. W czasie ferii zimowych trwały prace remontowe polegające na usunięciu starych szaf, wyrównaniu posadzki oraz malowaniu ścian, położeniu nowej nawierzchni podłogi. Zakupione szafy skrytkowe z zamkiem szyfrowym przeznaczone są dla uczniów do przechowywania ubrań wierzchnich oraz obuwia.

11 lutego 2019 r. Liceum odwiedzili Starosta Żuromiński Jerzy Rzymowski, Wicestarosta Ireneusz Rejmus oraz  członek Zarządu Powiatu Zygmunt Liszewski. W obecności dyrektora Krzysztofa Jabłońskiego oglądali zakupione szafki.

Szafy skrytkowe zostały sfinansowane ze środków budżetu Powiatu Żuromińskiego. Całkowity koszt nowych szaf wraz z remontem wyniósł ok. 33.000,00 zł.