Studniówka 2017

W dniu 21 stycznia 2017 r. odbyła się studniówka, która została zorganizowana przez rodziców oraz uczniów klas maturalnych. Bal studniówkowy odbył się w „Słonecznym Dworku” w Chamsku. Wychowawcami klas maturalnych są: pani Lena Gulczyńska – wychowawca klasy IIIa oraz pan Tomasz Marzec wychowawca klasy IIIb. Tegoroczny bal studniówkowy zaszczycili swoją obecnością: Dyrektor Krzysztof Grzegorz Jabłoński, nauczyciele Liceum Ogólnokształcącego w Bieżuniu oraz liczni zaproszeni goście: Starosta Żuromiński – Jerzy Rzymowski, Burmistrz Miasta i Gminy Bieżuń – Andrzej Szymański, Komendant Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce - kmdr por. mgr inż. Dariusz Cebulka, przyjaciel szkoły – kmdr Zenon Juchniewicz oraz przewodnicząca Rady Rodziców – Grażyna Szymańska.

O godz. 18:00 uroczystość tradycyjnie rozpoczęli rodzice jako gospodarze balu. Po przemowach, które wygłosili rodzice, uczniowie, Dyrektor oraz zaproszeni goście, trzecioklasiści zatańczyli przepięknego poloneza, którego przygotowali pod opiekąpana Mariusza Milewskiego. Tradycją naszej szkoły jest, że po polonezie uczniowie proszą wszystkich nauczycieli oraz gości zaproszonych do walczyka.

A potem wszyscy cała noc bawili się wspólnie w miłej atmosferze.